Loša situacija: policajci ti pokucaju na vrata od hotelske sobe nakon što su namirisali marihuanu. Još lošija situacija: ti si ravnatelj škole uhvaćen pijući, pušeći te gledajući porno filmove sa 16-godišnjom djevojkom… i njezinom mlađom sestrom

CHICAGO – Ljuti roditelji napali su jednu školu u gradu, zbog ravnatelja te škole, kojeg je uhvatila i zatvorila policija.

Ravnatelj škole završio je u zatvoru zbog seksualnog zlostavljanja 16-godišnje djevojke.

Daniel Markofsky, star 47 godina, iz Richmonda, uhvaćen je tokom vikenda u Glendaleu, u Wisconsinu, u motelu Super Motel 8 sa dvije teenagerice, sestre, stare 15 i 16 godina. Policija je uhvatila ravnatelja i dvije djevojke kako puše marihuanu, piju alkohol i gledaju pornografske materijale. Policajac je namirisao marihuanu i pokucao na vrata od sobe. Kako kaže policajac, Markofsky je vrata otvorio u kratkoj majci i boksericama. Roditelji su zgraženi.

Pred ravnateljem su teške optužbe i loše mu se piše.

Slični Postovi:

Slični Postovi